Nasza Instruktorka Modelu Creighton Ewelina Grzyb otrzymała certyfikat!

Po ponad roku współpracy naszej Poradni Donum Vitae z Instruktorką Modelu Creighton, Eweliną Grzyb,  z radością ogłaszamy – mamy certyfikat!

Ponad 18 miesięcy szkolenia, prowadzenia spotkań, superwizji, ciągłego dokształcania i stresujących egzaminów… ale warto było. Nasza Instruktorka Modelu Creighton z bardzo dobrym wynikiem zdała egzamin i uzyskała certyfikat Instruktora Modelu Creighton. Poznaj nasza Instruktorkę

Niezwykle skromna i bardzo ciepła osoba. Ewelina Grzyb jest obecnie nie tylko Certyfikowaną Instruktorką Modelu Creighton (CrMS), ale również położną, certyfikowanym doradcą laktacyjnym i familiologiem. Pracuje w Szpitalu Klinicznym w Policach na oddziale patologii ciąży i położniczym. Jako certyfikowany doradca laktacyjny wspomaga również mamy karmiące naturalnie w ich „mlecznej przygodzie”. Od wielu lat szczęśliwa mężatka i mama trojga dzieci: Weroniki, Hiacynty i Franciszka.

Swoją przygodę z naprotechnologią rozpoczęła dzięki wsparciu Fundacji Donum Vitae. Obecnie współpracuje z nasza poradnią, wspierając liczne pary oraz osoby indywidualne swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy na sesję wprowadzającą po wcześniejszej rejestracji pod nr tel. 737 470 024 lub na adres e-mail: rejestracja@poradniadonumvitae.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 × 1 =