Promocja Poradni trwa – kolejne spotkanie w centrum Szczecina

Tym razem nasza trzyosobowa reprezentacja Poradni gościła w parafii św. Rodziny w Szczecinie. Przez całą niedzielę miałyśmy okazję rozmawiać z wieloma zainteresowanymi tematem ekologicznego podejścia do płodności osobami i zapraszać na kolejne otwarte spotkanie z naszą instruktorką Modelu Creighton.

A ku naszej wielkiej radości zainteresowanie było spore. Wiele osób zadeklarowało swoją obecność na najbliższym spotkaniu – sesji wprowadzającej do Modelu Creighton, które poprowadzi nasza certyfikowana już instruktorka.

Zaznaczamy i podkreślamy bardzo mocno – spotkanie nie jest tylko dla par, które borykają się z trudnościami w poczęciu, bądź donoszeniu dzieciątka, nie jest też tylko dla par, które przygotowują się do roli rodziców, ale jest skierowane do wszystkich – również kobiet nie będących jeszcze w związkach, które pragną żyć w zgodzie z naturalnym rytmem swojej płodności, monitorować swoje zdrowie i rozpocząć tę wspaniałą przygodę z poznawaniem i zaprzyjaźnianiem się ze swoją kobiecością!

Spotkanie jest otwarte i odbędzie się już w najbliższą środę 20 czerwca o godz. 19 w siedzibie naszej nowo wyremontowanej Poradni Donum Vitae al. Wojska polskiego 96/3.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

51 − 43 =