Stało się! Nowa siedziba Poradni Donum Vitae – początek remontu

Nasza Fundacja już od ponad 2 lat podejmuje starania rozwinięcia działań Poradni leczenia niepłodności metodą naprotechnologii oraz wspierania rodzin na każdym z etapów ich życia. Do tego potrzebna jest odpowiednia przestrzeń. Po licznych przygodach – zalaniach, remontach, poszukiwaniach – udało się! Znaleźliśmy wspaniałe miejsce. A właściwie, to ono nas znalazło… Jednak potrzebne jest wsparcie finansowe.

Przez ciąg różnych powiązań skontaktowało się z nami Szczecińskie Towarzystwo Naukowe z pytaniem, czy nie chcemy przyjąć od nich regałów, ponieważ chcą wynajmować swój lokal. Po spotkaniu, kilku rozmowach, negocjacjach w ZBiLKu, regały przekazaliśmy Szczecińskiemu Caritasowi i na bardzo korzystnych warunkach finansowych ku naszej ogromnej radości podpisaliśmy umowę najmu! 🙂

Lokal jest przestronny i przepiękny! Sprawdzi się doskonale w roli Poradni Donum Vitae. W kameralnych warunkach i przytulnej atmosferze, będą mogły rozwijać się działania promujące naprotechnologię, swoich pacjentów przyjmować będzie nasza wspaniała instruktorka Modelu Creighton, spotykać będą się pary na konsultacjach z naszymi specjalistami, grupa wsparcia rodziców po stracie, ale również odbywać się będą wykłady, prelekcje oraz inne spotkania, które będą służyły wspieraniu naturalnego rodzicielstwa, rodziców po stracie oraz rodzin i małżeństw na każdym etapie ich życia.

Choć lokal jest piękny, to jest w dość słabej kondycji i wymaga nakładu wielu sił oraz funduszy. Rozpoczęliśmy remont! Dzięki wsparciu zaprzyjaźnionej Fundacji Małych Stópek mogliśmy rozpocząć prace remontowe, jednak bardzo potrzebne jest wsparcie finansowe, byśmy mogli jak najszybciej zacząć działać w Poradni Donum Vitae.

Prosimy o wsparcie poprzez przekazanie darowizny na konto naszej Fundacji.

Fundacja Donum Vitae

pl. Matki Teresy z Kalkuty 5

71-622 Szczecin

86 2030 0045 1110 0000 0230 9970

Tytułem: DAROWIZNA PORADNIA

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejsza wpłatę. Dzięki niej będziemy małymi kroczkami zbliżać się do realizowania tego, na czym najbardziej nam zależy – wspierania rodziców po stracie, promocji naturalnych metod leczenia niepłodności w tym naprotechnologii oraz pomocy rodzinom i małżeństwom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

27 − = 19